Tytan - materiał
Tytan jest bardzo trwałym metalem, który charakteryzuje się wysoką wytrzymałością, odpornością na korozję i bardzo lekką wagą. Wszystkie nasze obrączki są wykonane z czystego tytanu bez domieszek innych metali. Dzięki temu możliwa jest zmiana rozmiaru obrączek, tak aby towarzyszyły Wam przez całe życie. W niektórych wzorach łączymy tytan z żółtym i czerwonym złotem oraz srebrem.

Bezpieczeństwo
Tytan jest metalem bezpiecznym i obojętnym dla ludzkiego organizmu. Nie powoduje uczuleń dlatego też może być noszony przez osoby skłonne do alergii.

Środowisko
Ponieważ tytan jest metalem odpornym na korozję oraz łatwo podlega ponownemu przetworzeniu, nie przyczynia sie do zanieczyszczenia srodowiska. Uważany jest za przyjazny i „zielony" metal. Decydując się na obrączki z kolekcji 3D Titanium macie Państwo możliwość indywidualizacji wzorów i stworzenia obrączek swoich marzeń. Personel Salonów Jubilerskich, z którymi współpracujemy, z pewnością pomoże w tym zakresie i odpowie na wszystkie pytania.

 

 

Obrączki mają różne kształty (profile). Nasze klasyczne modele to: T 200 - płaskie na zewnątrz, T300 – lekko zaokrąglone, a T400 – wypukłe. Większość modeli jest wyoblona wewnątrz, co zapewnia komfort ich noszenia.

 

 

Wszystkie nasze obrączki są wykańczane ręcznie. Standardem jest matowa powierzchnia zewnętrzna oraz polerowany środek. Na życzenie wykonujemy inne rodzaje powierzchni.

 

 

Szerokość
Klasyczne modele obrączek wykonujemy w szerokościach od 1 do 12 mm. Możliwa jest również zmiana szerokości w pozostałych modelach.
Wysokość
Standardowa wysokość obrączek wynosi 1,8-2,0 mm. Obrączki klasyczne mogą mieć wysokość aż do 3 mm. Również wysokość innych modeli podlega modyfikacjom. Prosimy pamietać, że wielkość oprawianego kamienia automatycznie wpływa na wysokość obrączki.

 

 

Kamienie
Błyszczące, piękne kamienie nadają obrączce szczególnie atrakcyjny i indywidualny charakter. Proponujemy do wyboru brylanty, białe lub kolorowe w jakosci TW-SI/VS oraz cyrkonie. Rodzaj, wielkość i ilość kamieni pozostawiamy Panstwa uznaniu.

Oprawa kamieni
Kamienie są oprawiane ręcznie. Proponujemy różne rodzaje opraw (m.in. standardową na gładko, jubilerską w korny, kanałową, pavé), które z pewnością spotkają się z Państwa zainteresowaniem.

Układ kamieni
Kamienie mogą być umieszczone na obrączce w różny sposób – blisko siebie, z boku, w poprzek, po skosie, równo po obwodzie, wewnątrz lub na zewnątrz wzoru. Zdjecia w katalogu przedstawiają nasze niektóre propozycje. Chętnie zrealizujemy Państwa pomysły w tym zakresie.

 

 

Okolicznościowy grawer wewnątrz lub na zewnątrz obrączki z pewnością upamiętni uroczystą chwilę. Poszczególne warianty i możliwości zaprezentowane są na załączonych zdjęciach.

 

 

Możesz stworzyc własny grawerunek używając pisma odręcznego, popdisu, lub odcisku palca. Możesz także dodawać symbole, lub przesłać do nas własny projekt.

 

 

Udzielamy 2-letniej gwarancji producenta na wszystkie nasze wyroby, również z kamieniami pod warunkiem ich prawidłowego użytkowania, nienarażania na zewnętrzne mechaniczne działania i niepoddawanie zmianie rozmiaru w nieautoryzowanych przez nas punktach serwisowych. Dołączony certyfikat jest gwarancją autentyczności i jakości.
Upewnij się, że kupujesz oryginalny wyrób z kolekcji 3D Titanium. Symbol producenta gwarantuje autentyczność i wysoką jakość wykonania obrączek.

<