Doświadczenie

SWEPOL

Firma SWEPOL jest jednym z czołowych producentów obrączek ślubnych w Polsce działając nieprzerwanie od 1994 roku. Pierwsza linia technologiczna do produkcji została sprowadzona ze Szwecji, skąd również pochodzi właściciel firmy Jan Olof Lundqvist. Obecnie przy produkcji obrączek łączymy tradycyjne złotnictwo z nowoczesnymi rozwiązaniami technicznymi, jak sterowane numerycznie obrabiarki CNC. Oprócz Polski nasze obrączki dostarczamy również na rynki zagraniczne m.in. do Szwecji, Czech, Danii, Niemiec, Norwegii, Finladnii, Estonii czy Holandii.

Współpracujemy ze sklepami jubilerskimi na terenie całego kraju. Adresy sklepów jubilerskich, z którymi współpracujemy znajdują się w zakładce SALONY. W sklepach możecie Państwo zobaczyć i przymierzyć nasze obrączki, skorzystać z porady przeszkolonych, profesjonalnych sprzedawców oraz zamówić obrączki z naszych kolekcji.

Już teraz życzymy Wam wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia!

Można śmiało powiedzieć, że posiadamy ponad 40-letnie doświadczenie w branży jubilerskiej.

Szczególnie wyróżnia nas fachowa wiedza na temat diamentów, wyniesiona ze Szwecji, Belgii i USA. Obserwujemy, że obrączki z diamentami są coraz częściej wybierane przez Klientów. Dlatego też jest szczególnie ważne, aby producent dysponował wiedzą i doświadczeniem w tym zakresie dając tym samym gwarancję jakości swoim odbiorcom.

Dbamy o to, aby diamenty w naszych wyrobach pochodziły tylko z krajów wolnych od konfliktów zbrojnych (The Kimberly Certificate Scheme KPCS).

Aktualności

Wielkie otwarcie nowej strony

Wielkie otwarcie nowej strony!!!

Nowa strona naszej firmy ruszyła i będzie na bieżąco aktualizowana. 

Wszystkich zainteresowanych współpracą zapraszamy do kontaktu.

Więcej
Nowa Kolekcja

Nowa kolekcja 3D Carbon już wkrótce.

Więcej
3D Platinum już wkrótce

3D Platinum - już wkrótce nowa ekskluzywna kolekcja platynowa.

Więcej
3D Carbon rusza w Polskę

Fantastyczna wiadomość dla wszystkich, którzy czekali na możliwość nabycia naszych obrączek karbonowych z kolekcji 3D Carbon. Salony Geselle Jubiler rozpoczęły jako pierwsze w kraju sprzedaż nowej kolekcji. Wszystkich klientów chcących uzyskać dodatkowe informacje, prosimy o bezpośredni kontakt z salonami Geselle Jubiler. Dane kontaktowe można odnaleźć w zakładce Salony po wyborze odpowiedniego miasta tzn. Wrocław, Warszawa, Kraków, Katowice, Poznań.

Więcej